Сердечно раді вітати Вас!
Якою мовою бажаєте продовжити?
Українська Русский English

Залиште свої дані

і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Your request is being sent

РОМАНТИЧНІ СЮРПРИЗИ

Тут ви точно знайдете, чим здивувати!

Білборди та сітілайти

Залиште заявку

щоб порадувати Кохану людину :)

Індивідуальний підхід
Незвичайне втілення
Незабутні емоції

Бажаєте здивувати Кохану Людину оригінальним освідченням у коханні або просто хочете подарувати чудовий настрій на весь день? Тоді цей спосіб саме для Вас!))

Фотографія Вашої Половинки на величезному білборді або сітілайтах - найнеочікуваніший з сюрпризів! Тільки уявіть, які подив , а після - і захват відіб'ється на обличчі дорогої Вам Людини, адже ніхто і ніколи не очікує побачити власне обличчя, кинувши на білборд випадковий погляд.

Такий сюрприз - чудовий спосіб не просто порадувати Кохану Людину, привітати з Днем народження або зробити оригінальну Пропозицію руки та серця, а й чудова можливість попросити пробачення, на все місто заявивши про своє каяття.

Ми допоможемо Вам не тільки з вибором відповідного місця для білборду або ситілайту, але й підберемо необхідне оформлення для обраного Вами фото, а також виконаємо будь-яке інше побажання))

Организація пропозиції руки та серця
Договірна
Замовити!

ГАЛЕРЕЯ

ПОТРІБНА БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Ми з радістю відповімо на всі питання!

Замовити
Рекламний простір в Україні дозволяє використовувати для привітання оригінальні варіанти. За допомогою білборда можна не лише просунути бренд чи товар, але ще й ефектно привітати рідну людину з майбутнім святом. Хочете створити унікальний вітальний контент, тоді рекламний щит – це найкращий з варіантів.

Наші пропозиції

Що ми пропонуємо:

 • оригінальні ідеї реклами;
 • креативне освідчення у коханні чи привітання у день народження;
 • організуємо розміщення індивідуального слогану, призову чи фотографії;
 • допоможемо зробити будь-яке побажання креативним та особливим;
 • даємо можливість розміщувати не лише вітання, а й слова вибачень;
 • гарантуємо чудову якість та адекватну вартість.

Ми створюємо гарний настрій, даруємо посмішки та дивуємо. За допомогою банера легко організуємо захоплюючі квести або просто подаруємо незабутні емоції коханій людині, адже саме вони роблять нас щасливими.

Особливості компанії

Зробити подарунок або зізнатися у своїх почуттях на сітілайте – це так неординарно. Вітати рідних чи близьких із майбутнім святом тепер ще простіше! Адже можна замовити індивідуальний макет із фото, колажем або словами, які зможе зрозуміти тільки та людина, якій вони призначаються. І все місто побачить тонкість та чуттєвість стосунків, оскільки конструкція знаходиться поблизу зупинок громадського транспорту та пішохідних зон.

Особливості ROMANTIC.UA:

 • доступні ціни;
 • комплексний підхід до виконання роботи;
 • можна придбати повний пакет послуг на конкретний захід;
 • вам абсолютно нічого не доведеться робити самостійно;
 • розташування інформації залежить лише від побажань клієнта;
 • ми не шукаємо відмовок, а спосіб втілити мрії у реальність, використовуючи всі свої можливості у наданні послуг.

Особливість зовнішнього розміщення полягає у безпосередньому вплив на сприйняття інформації людиною через візуалізацію. Замовлення обумовлюється індивідуально, а коштуватиме білборд стільки, скільки обумовлено в договорі.

Оренда рекламного простору в ROMANTIC.UA - це свідомий вибір якісних послуг у співвідношенні із сучасним та професійним обслуговуванням у Києві.