Залиште свої дані

і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
лоадер
Your request is being sent
МИ ТОЧНО ЗНАЄМО
Романтика, сюрпризи та знаки уваги
дуже важливі для 97 % дівчат!
Це факт!

ПОТРІБНА БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Ми з радістю відповімо на всі питання!

Замовити

8 основних причин

чому Вам варто звернутися саме до нас!

 • Нас рекомендують 62% Клієнтів звертаються до нас
  за рекомендацією знайомих
  та друзів

 • Успішний досвід На всіх Пропозиціях,
  організованих нами,
  у відповідь звучало тільки «ТАК!»

 • ННН Керуємося правилом трьох Н:
  Немає Нічого Неможливого

 • Завжди на зв'язку Ми працюємо 24/7 і Ви можете
  звернутися до нас у будь-який час

 • Комплексний підхід Ми беремо на себе організацію
  сюрпризу від «А» до «Я» і піклуємося
  про всі дрібниці, навіть про квіти,
  які Ви подаруєте

 • Вкладаємо душу у
  кожен захід
  Ми не просто займаємося романтикою - ми нею живемо!

 • Широке коло
  партнерів та друзів,
  яке відкриває нам
  великі можливості

 • Доступні ціни Ми організовуємо заходи
  на будь-який бюджет

ROMANTIC.UA у цифрах

Чому нам варто довіряти?

 • 37

  Професіоналів
  в Команді

 • 638

  Успішних Пропозицій
  руки та серця

 • 926

  Незабутніх романтичних
  побачень

 • 5287

  Людей з нашою допомогою стали
  ще щасливішими

 • >99%

  Позитивних
  відгуків про нас

Наша мета - разом з Вами подарувати Вашій коханій людині один з кращих моментів Життя!

Давайте знайомитись!

Команда ROMANTIC.UA

Анастасия Креативный директор

Анастасія Креативный директор

Оля Организатор

Оля Організатор

Анна Организатор

Анна Організатор

Игорь Маркетолог

Ігор Маркетолог

Серж Видеооператор

Сєрж Відеооператор

Слава Видеооператор

Слава Відеооператор

Тарас Музыкант

Тарас Музикант

Анна Фотограф

Анна Фотограф

Настя Фотограф

Настя Фотограф

Нинэль Фотограф

Нінель Фотограф

Дима Музыкант

Діма Музикант

Саша Фотограф

Саша Фотограф

Анастасия Креативный директор

Анастасія Креативный директор

Оля Организатор

Оля Організатор

Анна Организатор

Анна Організатор

Игорь Маркетолог

Ігор Маркетолог

Серж Видеооператор

Сєрж Відеооператор

Слава Видеооператор

Слава Відеооператор

Тарас Музыкант

Тарас Музикант

Анна Фотограф

Анна Фотограф

Настя Фотограф

Настя Фотограф

Нинэль Фотограф

Нінель Фотограф

Дима Музыкант

Діма Музикант

Саша Фотограф

Саша Фотограф

Прочитати Відгуки про нашу роботу
та залишити свій Ви можете у:

 • Sergei Petrov @sergei.petrov

  Це неймовірно класне відчуття! Все дуже красиво! Шикарний вид ! Обстановка красивої романтики! Команда працює на всі 100% Абсолютно не залишилося питань про брак відчуттів або сервісу! Спасибі вам велике за це свято!)

 • Джеміле Гафурова @jgafurova

  Коли коханий дарує казку, ти літаєш у хмарах. Я дуже рада, що є люди які допомагають втілити цю казку в реальність. Неймовірні, яскраві і незабутні емоції - величезне дякую Вам! Ви круті! Кожен день згадую 4 листопада, коли коханий зробив пропозицію на повітряному серці. Париш у хмарах, немов сама летиш! Такі відчуття не передати словами! Ще раз спасибі Вам за таке свято!

 • Міша Лейченко @misha.leichenko

  @romanticua Ви команда професіоналів. Все що було зроблено, було від душі і для закоханих людей. Кохана була в захваті і не могла повірити, що це відбувається з нею. З радістю буду рекомендувати Вас))

 • Дарина Мельник @melnikdashusya

  ДЯКУЮ вам!!! була дуже здивована, Ваша команда і мій коханий настільки все придумали, що я дійсно не розуміла, що це все було для мене і довго приходила до тями. Дійсно я відчувала себе наче в казці.Дякую за організацію з моїм коханим, цієї чудової події в поєднанні з днем народження. Це дуже важливо для мене і запам'ятається на все життя. Ви просто чудові! дякую!

 • Yevgen Perevera @yevgen.perevera

  Дуже вдячний RomanticUa за організацію романтичної вечері! Все було зроблено на відмінно, навіть краще, ніж я собі уявляв! А головне, що моїй коханій все дуже сподобалося! Професійний підхід до вирішення будь-яких побажань!

 • Nataliya Gongalo @gongalo

  Команда Romantic допомогла мені організувати День Народження коханої людини) Вибирала серед багатьох компаній, але за наданими фото мене підкорив дах саме цієї) І як виявилося - я не прогадала) Напевно можу сказати, що це був один з кращих видів і заходів сонця, які ми колись бачили) Все пройшло на найвищому рівні! Хлопець був у захваті) Такі емоції варто спробувати хоча б один раз в житті, занурившись в приємну романтичну атмосферу)


Агенство для влюбленных ROMANTIC.UA

Мы знаем, что Романтика, сюрпризы и знаки внимания для 97% девушек ОЧЕНЬ ВАЖНЫ - это факт! Но сейчас у Мужчин зачастую нет времени даже подумать о романтическом сюрпризе (не то, чтобы его ПРОдумать и организовать). Romantic.ua берет решение этого вопроса на себя!

Для каждого человека достаточно большую роль играют эмоции и чувства, которые он испытывает или проявляет к другим дорогим ему людям. Также нам важно знать, что мы любимы и дороги кому-то. Некоторым достаточно сложно выразить все свои чувства, отношения словами. Известно, что поступки и дела могут говорить значительно больше.Если вы тот, кто привык действовать, не боится открыть свой внутренний мир, то вам наверняка придется по вкусу наш проект. Наш магазин впечатлений – это уникальные предложения, аналоги которых вы не сможете найти. Вам надоели обычные встречи с друзьями? Есть желание удивить и поразить вторую половинку? Хочется больше романтики и ярких эмоций в отношениях? Тогда вы обратились по адресу. Агентство для влюбленных Romantic Movement готово предложить свои услуги всем желающим.

Мы – это целый штат креативных, ответственных, смелых в своих решениях сотрудников. Наша основная цель – это подарить эмоции клиентам, которые запомнятся им на всю жизнь. Мы занимаемся организацией всевозможных мероприятий уже долгое время, за которое профессионализм наших работников только вырос. Каждый клиент, который решил заказать подарок впечатление, может рассчитывать на индивидуальный, нестандартный и креативный подход.Организация различных мероприятий (свидания, романтические встречи) – это то направление, которым мы владеем в совершенстве.К нам можно обращаться в любое время. Качественная и быстрая организация свиданий осуществляется днем и ночью. Мы всегда готовы пойти навстречу пожеланиям клиентов. Для нас нет ничего невозможного! Оригинальные, нестандартные и фееричные необычные свидания – наша специализация. Мастера смогут реализовать проекты и сценарии абсолютно любой сложности. Нет необходимости самостоятельно прорабатывать план, искать место для проведения мероприятия, так как за вас это сделаем мы. Для нас эмоции в подарок – ответственное дело, к которому мы ищем эксклюзивный подход.Каждое мероприятие мы планируем с особой тщательностью. Решив воспользоваться такой услугой, как впечатления в подарок, клиенты могут быть уверенным, что у нас не бывает форс-мажоров. Все проблемы мы решаем эффективно и максимально быстро.